Background image

KREDYTY FRANKOWE

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko bankom oraz innym instytucjom rynku finansowego, mamy za sobą kilka tysięcy wygranych procesów. Nasz pierwszy „pozew frankowy” złożyliśmy już w marcu 2017 r, jako jedna z pierwszych kancelarii w Toruniu. Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń dotyczących kredytów hipotecznych powiązanych z frankiem szwajcarskim oraz innych kredytów walutowych. Doświadczony zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich działający na terenie całego kraju dokłada najwyższych starań w celu zapewnienia naszym klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie i przeprowadzenie ich w komfortowy sposób przez proces dochodzenia roszczeń z „umów frankowych”.

Organizujemy bezpłatne warsztaty i szkolenia, na których szczegółowo przedstawiamy proces dochodzenia roszczeń z umów kredytowych powiązanych czy to z frankiem szwajcarskim czy inną walutą.

blank

Bezpłatnie analizujemy dokumentację dotyczącą umów kredytów „frankowych” denominowanych i indeksowanych oraz innych kredytów walutowych.

blank

Przedstawiamy naszym klientom najdogodniejszy i najkorzystniejszy kierunek działania, określamy wysokość roszczeń, prezentujemy możliwe rozwiązania. Zapewniamy pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i w jak najlepszym przygotowaniu do dochodzenia roszczeń. Odpowiadamy na wszelkie zadane pytania, dbając o to aby nasi klienci czuli się bezpiecznie komfortowo.

blank

Zapewniamy reprezentacje przed Bankami, podmiotami rynku finansowego oraz Sądami. Prowadzimy postępowania sądowe oraz egzekucyjne.

blank

Proponujemy naszym klientom elastyczny sposób ustalania wynagrodzenia.